Preview of D'Andrea RDX346.075 RADEX SMOKE- 346 0.75mm
D'Andrea RDX346.075 RADEX SMOKE- 346 0.75mm
In den Warenkorb
Up to 5 item(s) per order.
Wird heute versandt, falls vor 15:00 bestellt
The new line of D’Andrea Radex Picks will quickly set the standard as the toughest stress resistant pick on the market. Made of proprietary Polyphenylsulfone sheets and fine tuned by our legendary tumbling and finishing process, Radex Picks are made available in 351, 346, and 551 Shapes in .75mm, 1.0mm, and 1.25mm gauges.